Su Deposu-Pusula Su Deposu-Yatay Su Deposu-Dikey Su Deposu-Polietilen Su Deposu-su tankları-plastik su deposu-
0(312) 354 45 95 | 0(312) 354 94 52 0(312) 354 82 52 pusulamak@gmail.com

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine duyarlı olan firmamız, Toplam Kalite anlayışını bir yaşam felsefesi olarak benimsemiştir. 

Kalite Yönetim Sistemi'ni ISO/TS 16949, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gereklerine göre kurmuş olup sürekli iyileştirme felsefesi ile proseslerimiz geliştirilmektedir. 

Firmamızda, kabul edilebilir hata oranlarından bahsetmenin yanlış olduğu düşüncesiyle, 'sıfır hata' ya ulaşmak için makine ve proses yetenekleri izlenerek, yeterliliklerin yükseltilmesi amacıyla her yıl yeni yatırımlar yapılmaktadır. 

Kalite geliştirme çalışmalarında; Beyin Fırtınası, 6 Sigma Projeleri, FMEA Analizleri, PDCA, SPC, Poke Yoke , Kılçık (Ishikawa) Diyagramı, Pareto Analizi ve Problem Çözme Teknikleri Ekipleri gibi kalite teknikleri kullanılmaktadır.

Ürünlerimizin son kullanıcı performansları; Kalite Ekibimizin yaptığı Laboratuar Deneyleri, Ürün Audit ve Çalıştırma-Ömür Testleri ile güvence altına alınmıştır.

Hammadde girişinden çıkışına kadar laboratuarımızda bulunan ölçü aletleri ( MFI, Profil Projeksiyon, 3D , ömür test aparatları ) ile üretmiş olduğumuz ürünler garanti altına alınmaktadır.